KURUMSAL
1990 yılında kurulan AK-SA MAGNET ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Sakarya Organize Sanayi Bölgesinde bulunan fabrikasıyla Türk Dünya ve Maden sanayisinde hizmet vermektedir.

Deneyimli ve kararlı yönetimi AR-GE, tasarım ve üretim bölümlerindeki yetenekli kalifiye
mühendislik grupları ile AKSA MAGNET başta maden, endüstriyel, hammadde sektörü, gıda, kimya sanayi, geri dönüşüm endüstrisi ve çok sayıda alan için makine ve spesifik sistemler üretmekte ve aynı zamanda komple anahtar teslim tesisler kurmaktadır.

Üretimin çoğunu 42 farklı ülkeye ihraç eden AKSA MAGNET yöneticileri ve çalışanları olarak Türk işçisinin ve mühendisinin emeğinin Türk ekonomisine katkısından dolayı gurur ve mutluluk duymaktayız.

Misyonumuz:
Müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak, entegre çözümler üretmek, düşük maliyetli ve optimum fiyat garantisi ile müşteri ihtiyaçlarını en kısa sürede karşılamaktır.

Vizyonumuz:
Yaptığı AR-GE çalışmalarıyla geliştirdiği yeni ürünlerini iç ve dış pazarlara sunmak, standart ve kaliteden ödün vermeden faaliyetlerini sürekli olarak iyileştirerek müşterilerini geleceğe taşıyan lider kuruluş olmaktır.

Değerlerimiz:
Biz yenilikçi, sorumlu, çözüm önerici, uygulayıcı ve geliştiriciyiz
 

1. Organize Sanayi Bölgesi Adapazarı / SAKARYA
Telefon: 0 264 276 20 01 - Faks: 0 264 276 20 58
E-mail: aksa@aksamagnet.com.tr
   
 
® 2018 Tüm Hakları Saklıdır